Administratívne
budovy

 

Dopyt po moderných kancelárskych objektoch je neutíchajúcim fenoménom dnešnej doby. Kladie sa čoraz väčší dôraz na zelené stavby, ekologické prevedenie a prevádzkovanie a maximalizáciu úžitkovej plochy v prospech zamestnancov. Nie je novinkou, že práve moderné a funkčné pracovné prostredie v oblasti kancelárií napomáha aj v nábore nových mladých zamestnancov a v neposlednej rade udržanie si tých stávajúcich.

Efektivita

 

Oceľové systémy FEBORD vám ponúkajú rýchlosť a efektivitu prevedenia stavby v porovnaní s konvenčnými stavebnými metódami a maximálnym možným šetrením nákladov na hrubú stavbu.

Ekológia a čistota stavby

 

Vďaka suchej montáži a bezodpadovému čistému riešeniu zabezpečujeme maximálne ekologický stavebný proces s ohľadom na životné prostredie. Výsledkom je trvácna reprezentatívna stavba, ktorá spĺňa tie najnáročnejšie štandardy našich klientov a architektom ponúka variabilitu a kreativitu možných riešení.

Technické
informácie

 

Z dôvodu rozsiahlosti informácií sme pre vás pripravili katalóg nabitý informáciami, vrátane technických špecifikácií. Je určený ako pre developerov a arcitektov, tak pre konecneho zákazníka.

Výhody nášho stavebného riešenia

  • Variabilita a flexibilita stavebného riešenia
  • Rýchlosť prevedenia stavby a šetrenie nákladov
  • Moderné designové stavby s vysokou funkčnosťou
  • Ekologická stavba bez odpadu
  • Stabilita, pevnosť a trvácnosť
  • Vysoká životnosť
  • Záruka steny FEBORD až 50 rokov

ADMINISTRATÍVNE
BUDOVY

HALY,
SKLADY

BYTOVKY

RODINNÉ
DOMY

NADSTAVBY,
PRÍSTAVBY

HOTELY,
HOSTELY

Nacenenie projektu

zadarmo

Radi vytvárame sny našich partnerov, vytvárame krajšiu budúcnosť, vytvárame partnerstvá založené na profesionálnej spolupráci s ohľadom na priateľské vzťahy.

Sme tu pre vás

febord, s.r.o. Hviezdoslavovo námestie 8
848 00 Bratislava / Slovenská republika

Hotline: +421 948 850 666
E-mail: info@febord.sk

Fakturačné oddelenie
Tel.: +421 904 221 475
E-mail: fakturacia@febord.sk