Rodinné domy rýchlo a výhodne

DECEMBER 4 I 2019
I

Hľadáte jednoduché a rýchle riešenie stavby rodinného domu? Plánujete postaviť jeden konkrétny dom, ulicu alebo celý mestský satelit? S našimi patentovanými konštrukčnými riešeniami FEBORD vsadíte na istotu. Garantujeme vám rýchlosť a efektivitu dodania stavby s ohľadom na cenu, ktorá je veľmi pozitívne priaznivá. Sme tam, kde sú naši klienti a vždy sa snažíme vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám na 100%. Pretože vaša spokojnosť je našou vizitkou.

 

Ľahká oceľová konštrukcia

Naše oceľové konštrukcie sú ľahké a odolné s vysokou nosnosťou. Ich montáž je jednoduchá, suchá a čistá, nevytvára žiadny odpad a tak nezaťažuje životné prostredie. Materiály, ktoré používame sú certifikované a spĺňajú tie najvyššie normy a štandardy.  Tým, že sa stavba vytvára priamo na mieru požiadavkám klienta, neprichádza k žiadnemu prerábaniu či opravovaniu. Navyše, steny FEBORD sú oveľa tenšie ako murované, čím sa maximalizuje obytná plocha na maximum. Širokú variabilitu stavebných riešení ocenia ako architekti, tak aj samotní klienti.

 

Moderné a zdravotne nezávadné bývanie

Stavba je vďaka svojmu technologickému prevedeniu a kvalite použitých materiálov zdravotne nezávadná a je odolná voči škodcom a plesniam. Napriek nekonvenčnému typu stavby, jej tepelnoizolačné vlastnosti sú porovnateľné s akýmikoľvek murovanými domami, takže nevyžaduje dodatočné zateplenie.

Plánujete vytvárať ekologické moderné stavby budúcnosti bez záťaže životného prostredia? Napíšte nám! Radi vám s tým pomôžeme.