Trend zelených
administratívnych budov

DECEMBER 4 I 2019
I

Zelené administratívne budovy už nie sú žiadnou novinkou ani v našich končinách, keďže stále viac developerov sa snaží držať krok s dobou a modernými požiadavkami klientov. Neutíchajúci dopyt po zdravotne nezávadnom pracovnom prostredí, ktoré svojou výstavbu a fungovaním absolútne minimalizuje zásah do životného prostredia, zvyšuje nároky na dodávateľov a architektov.

 

Najvyššie medzinárodné štandardy

Zelené kancelárie sú teda charakteristické tým, že efektívne využívajú prírodné zdroje, dbajú na zdravie svojich zamestnancov, eliminujú množstvo odpadu a negatívny dopad na životné prostredie. Musia spĺňať tie najvyššie certifikácie podľa najvyšších medzinárodných štandardov a to isté sa očakáva od dodávateľov, prispievajúcich k akejkoľvek časti stavby.
S našimi patentovanými konštrukčnými riešeniami FEBORD vsadíte na istotu. Staviame totiž podľa najnovších štandardov s ohľadom na ekológiu a používame materiály, ktoré sú maximálne šetrné k životnému prostrediu.

 

Plánujete výstavbu administratívnej budovy?

Pokiaľ riešite výstavbu modernej a funkčnej administratívnej budovy podľa najnovších štandardov neváhajte nás kontaktovať. S našimi patentovanými stenami FEBORD získate množstvo výhod ako napríklad maximalizáciu úžitkovej plochy, výborné tepelnoizolačné schopnosti a steny odolné voči škodcom a plesniam.

Radi s vami prekonzultujeme všetky možné riešenia projektu a cenovú ponuku vám vypracujeme zadarmo na mieru.