Bytovky

 

Trendy v oblasti bytových domov sa rôznia, no dôraz na rýchlosť dodania stavby je čoraz vyšší a udržanie tempa s rastúcim dopytom môže byť neraz veľkou výzvou. Vďaka oceľovým konštrukciám spoločnosti FEBORD je rýchlosť dodania spoločne s dodaním kvality a spoľahlivosti tou správnou voľbou. Naše konštrukcie sú šité na mieru, sú bez odpadu a ich inštalácia nevyžaduje žiadne opravy.

Trvácna a nekonvenčná stavba

 

Variabilita a nekonvenčnosť v oblasti typov našich konštrukcií umožňuje architektom navrhovať bytové priestory s presvetlením takmer akéhokoľvek typu podľa náročných požiadaviek zadávateľa. Stavba je trvácna, odolná voči škodcom a plesniam a teda zdravotne nezávadná. Naše oceľové konštrukcie vieme postaviť do výšky 4 poschodí (od základovej dosky), prípadne urobiť nadstavbu už murovanej budovy napr. 3-poschodovej, takže našou nadstavbou 4 poschodí získame 7-poschodový bytový dom.

Eliminácia hluku a teplená izolácia

 

Tepelná izolácia stien FEBORD je porovnateľná s murovanými stavbami, takže neprichádza k úniku tepla a nie je potrebné žiadne ďalšie zateplenie. Rovnako sú steny odolné aj voči hluku, takže určite ideálnou voľbou pre riešenie bytových jednotiek v rámci bytového domu, kde je práve toto nepríjemným problémom pre koncových zákazníkov.

Presnosť a spoľahlivosť dodania stavby vo vopred dohodnutom termíne, vám uľahčí ďalšie plánovanie a kompletizáciu projektu s ohľadom na ďalších dodávateľov.

Technické
informácie

 

Z dôvodu rozsiahlosti informácií sme pre vás pripravili katalóg nabitý informáciami, vrátane technických špecifikácií. Je určený ako pre developerov a arcitektov, tak pre konecneho zákazníka.

Výhody nášho stavebného riešenia

  • Rýchlosť prevedenia stavby
  • Ekologická stavba bez odpadu
  • Stabilná a pevná konštrukcia s vysokou nosnosťou
  • Porovnateľnosť izolačných vlastností s murovanými stavbami
  • Protihluková izolácia
  • Výborné tepelnoizolačné schopnosti šetrné k nákladom na energie
  • Odolná voči škodcom a plesniam
  • Zdravotne nezávadná stavba
  • Záruka steny FEBORD až 50 rokov

ADMINISTRATÍVNE
BUDOVY

HALY,
SKLADY

BYTOVKY

RODINNÉ
DOMY

NADSTAVBY,
PRÍSTAVBY

HOTELY,
HOSTELY

Nacenenie projektu

zadarmo

Radi vytvárame sny našich partnerov, vytvárame krajšiu budúcnosť, vytvárame partnerstvá založené na profesionálnej spolupráci s ohľadom na priateľské vzťahy.

Sme tu pre vás

febord, s.r.o. Hviezdoslavovo námestie 8
848 00 Bratislava / Slovenská republika

Hotline: +421 948 850 666
E-mail: info@febord.sk

Fakturačné oddelenie
Tel.: +421 904 221 475
E-mail: fakturacia@febord.sk