Haly a sklady

 

Jednou z hlavných výhod využitia systému FEBORD u výrobných a skladových hál je rýchlosť dodania stavby a variabilita stavebných riešení s maximálnym šetrením nákladov vašich klientov.

Efektivita a ekológia

Oceľové systémy FEBORD vám ponúkajú rýchlosť a efektivitu prevedenia stavby v porovnaní s konvenčnými stavebnými metódami a maximálnym možným šetrením nákladov na hrubú stavbu. Vďaka suchej montáži a bezodpadovému čistému riešeniu zabezpečujeme maximálne ekologický stavebný proces s ohľadom na životné prostredie. Výsledkom je trvácna reprezentatívna stavba, ktorá spĺňa tie najnáročnejšie štandardy našich klientov a architektom ponúka variabilitu a kreativitu možných riešení.

Unikátnosť stavby, ekológia

 

Poskytujeme stavby šité na mieru podľa individuálnych požiadaviek a parametrov konkrétneho zadávateľa – spoločnosti či už lokálneho alebo medzinárodného charakteru.

Počas konštrukcie neprichádza k plytvaniu prírodných zdrojov. Stavba je suchým a čistým riešením budovania stavieb budúcnosti bez odpadového materiálu. Naše oceľové stavby sú ideálnym riešením pre tých najnáročnejších klientov.

Technické
informácie

 

Z dôvodu rozsiahlosti informácií sme pre vás pripravili katalóg nabitý informáciami, vrátane technických špecifikácií. Je určený ako pre developerov a arcitektov, tak pre konecneho zákazníka.

Výhody nášho stavebného riešenia

  • Variabilita a flexibilita stavebného riešenia
  • Rýchlosť prevedenia stavby a šetrenie nákladov
  • Moderné designové stavby s vysokou funkčnosťou
  • Ekologická stavba bez odpadu
  • Stabilita, pevnosť a trvácnosť
  • Vysoká životnosť
  • Záruka steny FEBORD až 50 rokov

ADMINISTRATÍVNE
BUDOVY

HALY,
SKLADY

BYTOVKY

RODINNÉ
DOMY

NADSTAVBY,
PRÍSTAVBY

HOTELY,
HOSTELY

Nacenenie projektu

zadarmo

Radi vytvárame sny našich partnerov, vytvárame krajšiu budúcnosť, vytvárame partnerstvá založené na profesionálnej spolupráci s ohľadom na priateľské vzťahy.

Sme tu pre vás

febord, s.r.o. Hviezdoslavovo námestie 8
848 00 Bratislava / Slovenská republika

Hotline: +421 948 850 666
E-mail: info@febord.sk

Fakturačné oddelenie
Tel.: +421 904 221 475
E-mail: fakturacia@febord.sk