Nadstavby a prístavby

 

Prístavby či nadstavby sú väčšinou považované ako dodatkové stavby už k existujúcim budovám a môžu prvotne pôsobiť ako druhotné, nie príliš dôležité a nekvalitné. Opak je však pravdou. Ide o plnohodnotné komplexné riešenie rozšírenia kapacít, úžitkovej alebo obytnej plochy. Preto je dôležité aby tento druh dostavby bol navrhnutý vhodne s ohľadom na pôvodnú nehnuteľnosť. Jedine tak môžeme garantovať stabilitu a trvácnosť.

 

Nízkoenergetická stavba

 

Naše nekonvenčné riešenia oceľových konštrukcií patentu FEBORD vynikajú úžasnými montážnymi vlastnosťami, a to najmä ľahkou kombinovateľnosťou s inými materiálmi a celkovo nízkou hmotnosťou oceľovej konštrukcie v porovnaní s inými typmi konštrukčných či stavebných riešení. Napriek tomu si prístavba alebo nadstavba zachováva výborné tepelnoizolačné schopnosti a je odolná voči hluku. Naše stavby sú nízkoenergetické, a teda šetrné k počiatočným (obstarávacím) nákladom a nákladom na energie v krátkodobom i dlhodobom horizonte.

 

Ekológia a efektivita

 

Rýchlosť dodania a cenová výhodnosť idú u nás ruka v ruke, keďže sa šetria náklady na pracovníkov na stavbe. Konštrukcia sa vyrába na mieru, vďaka čomu neprichádza k nečakaným chybám a následným opravám.

Stavba je suchá a bezodpadová, čím je šetrná nielen k životnému prostrediu, ale aj k samotnej stavbe a poskytuje tak štandard ekologickej a zdravotne nezávadnej budovy.

 

Technické
informácie

 

Z dôvodu rozsiahlosti informácií sme pre vás pripravili katalóg nabitý informáciami, vrátane technických špecifikácií. Je určený ako pre developerov a arcitektov, tak pre konecneho zákazníka.

ADMINISTRATÍVNE
BUDOVY

HALY,
SKLADY

BYTOVKY

RODINNÉ
DOMY

NADSTAVBY,
PRÍSTAVBY

HOTELY,
HOSTELY

Nacenenie projektu

zadarmo

Radi vytvárame sny našich partnerov, vytvárame krajšiu budúcnosť, vytvárame partnerstvá založené na profesionálnej spolupráci s ohľadom na priateľské vzťahy.

Sme tu pre vás

febord, s.r.o. Hviezdoslavovo námestie 8
848 00 Bratislava / Slovenská republika

Hotline: +421 948 850 666
E-mail: info@febord.sk

Fakturačné oddelenie
Tel.: +421 904 221 475
E-mail: fakturacia@febord.sk