Hotely a hostely

 

Množstvo hotelov v dnešnej dobe využíva efektívne stavebné riešenia, ktoré nie sú náročné na čas a peniaze a poskytujú variabilitu stavebných riešení šitých na mieru. Naše oceľové konštrukcie a steny FEBORD sú skvelou alternatívou k tradičným stavbám, ktorých celkový proces je ako časovo, tak finančne nákladný, a naviac produkuje množstvo odpadu, ktorý pri stavbe typu hotel/hostel nie je určite zanedbateľný.

Najväčším plusom montážnych riešení FEBORD je šetrenie nákladov na robotníkov, keďže je všetko zhotovené „off site“, presne podľa požiadaviek klienta, takže samotná montáž „on site“ je už veľmi rýchlym procesom, bez akejkoľvek dodatočnej práce. V porovnaní s konvenčným typom stavieb je naša stavba montovaných konštrukcií suchá, a keďže je zhotovená vopred, nevyžaduje žiadne opravy. Ide o časovo a nákladovo efektívnu voľbu pri realizácii nielen tohto typu projektu.

Design a funkčnosť

 

Variabilita našich oceľových konštrukcií FEBORD vám umožní maximálne využiť potenciál projektu s ohľadom na design, funkčnosť a nároky klienta. Široké spektrum konštrukčných riešení otvára nespočetné množstvo možností ako vyniknúť na trhu hotelových nehnuteľností najmä v architektonickom prevedení.

Garancia životnosti

 

Životnosť našich konštrukcií a stien je veľmi vysoká, čo garantujeme aj 50-ročnou zárukou. Izolačné schopnosti sú porovnateľné s murovanými stavbami, vďaka čomu nedochádza k úniku tepla a steny sú dostatočne dobre odhlučnené, čo ocení nejeden hotelový hosť.

Spoľahlivosť

 

Každý jeden projekt sa vyrába na mieru. Umožňuje nám to presne určiť čas strávený na výrobe a dohodnúť tak fixný termín montáže a odovzdania stavby.

Technické
informácie

 

Z dôvodu rozsiahlosti informácií sme pre vás pripravili katalóg nabitý informáciami, vrátane technických špecifikácií. Je určený ako pre developerov a arcitektov, tak pre konecneho zákazníka.

Výhody nášho stavebného riešenia

  • Rýchlosť prevedenia stavby = cenová efektivita
  • Časová efektivita s ohľadom na prácu robotníkov
  • Ekologická stavba bez odpadu
  • Stabilná a pevná konštrukcia s vysokou nosnosťou
  • Moderné designové stavby s vysokou funkčnosťou
  • Vysoká životnosť
  • Porovnateľnosť izolačných vlastností s murovanými stavbami
  • Protihluková izolácia
  • Výborné tepelnoizolačné schopnosti šetrné k nákladom na energie
  • Záruka steny FEBORD až 50 rokov

ADMINISTRATÍVNE
BUDOVY

HALY,
SKLADY

BYTOVKY

RODINNÉ
DOMY

NADSTAVBY,
PRÍSTAVBY

HOTELY,
HOSTELY

Nacenenie projektu

zadarmo

Radi vytvárame sny našich partnerov, vytvárame krajšiu budúcnosť, vytvárame partnerstvá založené na profesionálnej spolupráci s ohľadom na priateľské vzťahy.

Sme tu pre vás

febord, s.r.o. Hviezdoslavovo námestie 8
848 00 Bratislava / Slovenská republika

Hotline: +421 948 850 666
E-mail: info@febord.sk

Fakturačné oddelenie
Tel.: +421 904 221 475
E-mail: fakturacia@febord.sk